Wycieczki oraz grupy

Nasza restauracja to idealne miejsce dla grup zorganizowanych oraz wycieczek! Posiadamy przestronną salę, która pomieści większe grupy, oraz bogate menu, które sprosta różnorodnym preferencjom podróżników.  Dodatkowo, dysponujemy wygodnym parkingiem dla autokarów oraz samochodów, zapewniając wygodę i łatwość parkowania dla naszych gości
Nasza doświadczona obsługa jest gotowa zapewnić profesjonalną obsługę, a konkurencyjne ceny sprawią, że będziecie zadowoleni. 
Zapraszamy grupy i wycieczki do naszej restauracji na smaczny obiad w czasie podróży!

Nie zrobiliście rezerwacji? Żadna strata! Zadzwońcie do nas, a postaramy się znaleźć dla Was miejsce i napełnić wasze puste brzuszki.

 
Formularz kontaktowy:

Rezerwacje:

 
Zadzwon
Napisz
Znajdziesz nas:

Żwirki i Wigury 31

Oświęcim

32-600

Polska

 
 

Opinie:

Alexander 

Nantes, France

 "Restauracja Kastel, którą odwiedziliśmy, naprawdę spełniła nasze oczekiwania. Mieliśmy tam pyszne posiłki, które zostały dostosowane do naszych potrzeb - zarówno dla wegetarianina, jak i dziewczyny z alergią na orzechy. Byliśmy mile zaskoczeni, że restauracja była tak elastyczna i dbała o nasze preferencje żywieniowe."

Monika

Rzeszów, Polska

"Podczas wycieczki do Energylandii wybraliśmy się do Bistro Kastel jedzenie było świetne! Dania były smaczne, różnorodne i przygotowane z lokalnych składników. Obsługa była bardzo miła, a Pani menadżer bardzo pomocna."

 
Maria

Poznań, Polska

"Podczas wycieczki do Oświęcimia mieliśmy okazję spróbować jedzenia w Restauracji Kastel, które było wyśmienite! Potrawy były bardzo smaczne oraz w atrakcyjnych cenach. Polecam!"

Daniel 

Brno, Czech Republic

"Podczas naszej wycieczki do obozu Auschwitz mieliśmy okazję zjeść w fajnej restauracji. Jedzenie było smaczne, świeże i w dobrej cenie. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru."