Sala weselna Kastel

Nasza sala weselna jest idealnym miejscem dla par planujących swoje wymarzone wesele, które jednocześnie chcą zadbać o swoje finanse. Niezależnie od tego, czy marzycie o intymnej ceremonii z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, czy też planujecie większe przyjęcie, nasza sala oferuje przytulną atmosferę i elegancki wystrój, który nada Waszemu wydarzeniu niepowtarzalny charakter.

Nasza sala jest wystarczająco przestronna, aby pomieścić Waszych gości, a jednocześnie jest odpowiednio kameralna, by stworzyć intymną i przyjazną atmosferę. Wystrój jest klasyczny i elegancki, a jednocześnie prosty, pozostawiający miejsce na personalizację i dekoracje, które będą oddawać Wasz styl i gust.

Zapraszamy Was serdecznie do Sali bankietowej Kastel gdzie możecie stworzyć magiczne wspomnienia na całe życie.

 
elegancki wystrój
przytulna atmosfera
magiczne wspomnienia

O nas

Monika & Wojtek

" Wesele w restauracji było absolutnie niesamowite! Atmosfera była magiczna, jedzenie wyśmienite, a menadżerka była niezwykle pomocna i profesjonalna, dbając o każdy detal. To był wyjątkowy dzień, za który będziemy wdzięczni na zawsze."

AnNa & Mateusz

"To było najpiękniejsze wesele. Doskonała atmosfera, przepyszne jedzenie i niezapomniane chwile. Dziękujemy ❤ "

 
Sandra & Łukasz

" Wesele w naszej restauracji było niezapomniane! Piękne wnętrze, romantyczna atmosfera i wyśmienite jedzenie sprawiły.  Co więcej, goście byli zachwyceni niespodzianką w postaci samolotu, który mogli zwiedzić z tyłu Restauracja Kastel zadbała o każdy detal, aby to wydarzenie było wyjątkowe i niepowtarzalne."

Anna & DAwid

"Wesele w restauracji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Nie tylko jedzenie było wyśmienite, ale także obsługa była niesamowita. Menadżerka była niezwykle zaangażowana i zawsze gotowa pomóc, sprawiając, że całe wydarzenie było perfekcyjne. To był niezapomniany dzień, pełen radości i miłości"